Nagrodzona fotorealistyczna wizualizacja w dwóch konkursach „Projekt owoców w tropikalnym środowisku”.

Wizualizacja produktowa na konkurs owoce w tropikalnym ujęciu umieszczone w półmisku, jabłko cytryna granat pomarańcz fotorealistyczna wizualizacja natury

Nagrodzona fotorealistyczna wizualizacja w dwóch konkursach „Projekt owoców w tropikalnym środowisku”.

Początek roku 2021 zaczął się naprawdę owocnie dla studia CREO Wizualizacje 3D – i to dosłownie, ponieważ wygraliśmy konkurs #3dtastychallenge oraz C4DZone Naszą fotorealistyczną wizualizacją owoców.

Ogromne zaskoczenie, radość i satysfakcja z docenienia naszej pracy – dbałość o detale, kreatywność oraz pełen fotorealizm wizualizacji to nasze priorytety, które zostały docenione.

Po wygranym konkursie 3d Tasty Challenge odbył się wywiad z założycielem oraz wykonawcom projektu konkursowego, Pawłem Biskupem, czyli mną. Sprawiło mi to ogromną radość, ponieważ mogłem opowiedzieć trochę o sobie, ale przede wszystkim opowiedzieć o swojej pasji – grafice 3D i moim doświadczeniu w tej branży.

Docenienie przez taką firmę jak 3DBee oraz C4DZone sprawiło, że jeszcze bardziej uwierzyłem w to, że ciężka praca popłaca.

Fotorealistyczne wizualizacje to moja pasja, w której się spełniam, a także chcę się z nią dzielić z innymi. Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie trochę więcej to zapraszam to przeczytania wywiadu. 

link do wywiadu Tutaj
 
wizualizacje konkursowe tutaj
 
Zapraszam również do współpracy – stwórzmy razem coś wyjątkowego.
 

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie oraz pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania do realizacji Państwa wizji.

Znajdź Nas

CREO GRAFIKA I WIZUALIZACJE 3D

ul. Mickiewicza 7/11
46-200 Kluczbork

 

Skontaktuj się z nami

Nasz telefon

+48 663 542 937

Ostatnie Newsy

Poniżej zostały przedstawione ostatnie informacje na Moim blogu.