Przedstawiamy Wam wizualizację 3D pod tytułem „Projekt owoców w tropikalnym środowisku”.

Wizualizacja produktowa na konkurs owoce w tropikalnym ujęciu umieszczone w półmisku, jabłko cytryna granat pomarańcz fotorealistyczna wizualizacja natury

Przedstawiamy Wam wizualizację 3D pod tytułem „Projekt owoców w tropikalnym środowisku”.

Dlaczego jest dla nas tak ważny?

Ponieważ aż dwukrotnie został nagrodzony!

Pierwszy wygrany konkurs: 3d tasty challengeDrugi wygrany konkurs: C4dzone

To co docenili jurorzy to przede wszystkim fotorealizm, dbałość o szczegóły i kreatywny pomysł.

Wizualizacja została wykonana przy użyciu narzędzi Cinema 4d oraz renderowana poprzez Corona Renderer. Tekstury użyte są z 3dbee.it, Quixel megascans oraz marki poliigon.

To nie nagrody cieszą najbardziej, a satysfakcja z dobrze wykonanej pracy!

 

CREO 3D do każdej wizualizacji produktowej podchodzi z pełnym zaangażowaniem.

Niezmiernie cieszymy się, że cechy na które najbardziej kładziemy nacisk np. fotorealizm, zostały zauważone przez innych specjalistów w dziedzinie. Jesteśmy dumni, że reprezentujemy polską grafikę 3D na arenie międzynarodowej i odnosimy sukcesy pokazując, że Polak faktycznie potrafi!

TAGI

#3d #wizualizacjewnętrz #wizualizacje 3d #projekty3d #sypialnia #projektsypialni #projektowaniewnętrz #interiordesig #wizualizacjeproduktowe #wizualizacjemebli #wizualizacjefotorealistyczn
Modelowanie 3d Twojego Produktu

Wykonaliśmy niezliczone ilości modeli 3D produktów. Modelowaliśmy m.in. meble z płyty MDF, drewna, meble skrzyniowe, gięte, łóżka sofy, kanapy, komody, stoły, ławy… Jeśli tworzysz cały system meblowy to wizualizacje pozwolą Ci na uzyskanie w dowolnym momencie dodatkowego modelu mebla. Oświetlenie i ustawienia kamery pozostaną bez zmian.

TWÓJ PRODUKT

Możemy zaprezentować Twój produkt w pomieszczeniu urządzonym w dowolnym stylu. Nieoceniony jest odpowiedni dobór gamy kolorystycznej, dodatków, oświetlenia. Zarówno na etapie budowy wnętrza, jak i postprodukcji dokładamy starań by każde pomieszczenie posiadało swój klimat. Na bieżąco poszerzamy bazę dodatków, by każda aranżacja była unikalna.

 
Wsparcie

Pomożemy Ci wyróżnić się spośród konkurencji. Rendery mogą śmiało zastąpić tradycyjną fotografię. Wizualizacje 3D pozwalają na szybkie uzyskanie różnych wersji kolorystycznych. Nie musisz tworzyć kosztownych prototypów. Najpierw zobacz jak będzie się prezentował Twój produkt, wypromuj go, umieść obrazy w sklepie www, a następnie rozpocznij produkcję.

Ostatnie Newsy

Poniżej zostały przedstawione ostatnie informacje na Moim blogu.

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie oraz pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania do realizacji Państwa wizji.

Znajdź Nas

CREO GRAFIKA I WIZUALIZACJE 3D

ul. Mickiewicza 7/11
46-200 Kluczbork

 

Skontaktuj się z nami

Nasz telefon

+48 663 542 937