Projekt na konkurs #3dtastychallenge Martwa natura

Before After Wizualizacja produktowa na konkurs owoce w tropikalnym ujęciu umieszczone w półmisku, jabłko cytryna granat pomarańcz fotorealistyczna wizualizacja naturyWizualizacja produktowa na konkurs owoce w tropikalnym ujęciu umieszczone w półmisku, jabłko cytryna granat pomarańcz fotorealistyczna wizualizacja natury

Początek roku 2021 zaczął się naprawdę owocnie dla studia CREO Wizualizacje 3D – i to dosłownie, ponieważ wygraliśmy konkurs #3dtastychallenge oraz C4DZone Naszą fotorealistyczną wizualizacją owoców.

 

Ogromne zaskoczenie, radość i satysfakcja z docenienia naszej pracy – dbałość o detale, kreatywność oraz pełen fotorealizm wizualizacji to nasze priorytety, które zostały docenione.

 

Po wygranym konkursie 3d Tasty Challenge odbył się wywiad z założycielem oraz wykonawcom projektu konkursowego, Pawłem Biskupem, czyli mną. Sprawiło mi to ogromną radość, ponieważ mogłem opowiedzieć trochę o sobie, ale przede wszystkim opowiedzieć o swojej pasji – grafice 3D i moim doświadczeniu w tej branży.

 

Docenienie przez taką firmę jak 3DBee oraz C4DZone sprawiło, że jeszcze bardziej uwierzyłem w to, że ciężka praca popłaca.

 

Fotorealistyczne wizualizacje to moja pasja, w której się spełniam, a także chcę się z nią dzielić z innymi. Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie trochę więcej to zapraszam to przeczytania wywiadu. 

 
link do wywiadu Tutaj
 
Zapraszam również do współpracy – stwórzmy razem coś wyjątkowego.
 
Oferujemy:
- Fotorealistyczne wizualizacje mebli
- Aranżacje i projektowanie wnętrz
- Modelowanie produktów
- Fotorealistyczne wizualizacje produktów
- fotografia produktowa
- Fotorealistyczne wizualizacje mebli

#projektowaniewnętrz #interiordesigner #urządzaniewnętrz #wizualizacje3D #Cinema4D #coronarenderer #psd #creo3d

Scena stworzona w Cinema 4d i Corona Renderer. Zabawa w # 3dtastychallenge z darmowymi zeskanowanymi owocami z 3DBee.IT

Strona projektu

https://www.artstation.com/artwork/oA2lxJ